Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Латинска танц костим високи секси spandex леопард еден ракави латинска танц облечи за жените латинска танц натпревар фустани S-4XL

Латинска танц костим високи секси spandex леопард еден ракави латинска танц облечи за жените латинска танц натпревар фустани S-4XL

DEN 2346.24
 

Това е достапна
Износ


За латинска танц сет : Ткаенини : spandex Големина : S,M,L,XL,XXL (Во здолниште може да бидат слободни да нарачате, ве молиме контактирајте го продавачот и да се обезбеди конкретни биста,хип, половината и висина.) број : D003
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Влакна,Spandex
Број На Модел На:
d003

Најдобрите понуди во категоријата