Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Eagwell Универзална СТП кожа Sieeve Торба Торбичка За 11 13 15 инчен Лаптоп Ултра јачина на магнетно Меки Ракав Торба Случај За Лаптоп

Eagwell Универзална СТП кожа Sieeve Торба Торбичка За 11 13 15 инчен Лаптоп Ултра јачина на магнетно Меки Ракав Торба Случај За Лаптоп

DEN 490.00
DEN 604.32
 

Това е достапна
Износ


Eagwell Универзална СТП кожа Sieeve Торба Торбичка За 11 13 15 инчен Лаптоп Ултра јачина на магнетно Меки Ракав Торба Случај За Лаптоп
Карактеристики : * Супериорен синтетички кожа мазна & мека, трајни доволно за да издржат до десет илјади отворање-затворање без деформација, ефикасно да го заштитите вашиот уред од триење, инциденти и други штетни фактори. * Влакна интер-случај е да се носат-отпор и нула бесплатно од вашиот уред. Мека и мазна површина нема да наштети на вашиот лаптоп.Тоа исто така може да ги растера топлина ефикасно. *Ултра-силата на магнетното latch безбедно го држете уредот во место. Лесно да се отвораат и затвораат. *Посебна поддршка стојат дизајн , исто така, може да биде поддршка се залагаме за лаптоп. Спецификација : Материјал : СТП кожа Боја : Црна , Кафеава Големина : 11" 13" 15" (optional) Димензија : 11" : 305mm x 198mm x 20mm 13" : 335mm x 237mm x 20mm 15" : 373mm x 255mm x 30мм (Забелешка : ве молиме мерка на вашиот лаптоп пред да нарачате , ако вашиот лаптоп големината многу блиску до големината опсег , лаптоп заштита случај треба да се преземат надвор.) Пакет се вклучени : 1 x СТП кожа Лаптоп ракав торба (не се вклучени лаптоп)

Повеќе информации

Големина:
11 inch, 13 inch, 15 inch
Бренд Име:
Eagwell
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Број На Модел На:
DTB0038
Тип:
Лаптоп Ракав
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Fasion
Применливи модели:
Универзална
боја:
Црна , Кафеава
Материјал:
СТП Кожа

Најдобрите понуди во категоријата