JIGU Лаптоп со Батерија За Toshiba PA3634U-1BAS PA3634U-1BRS PA3635U-1BAM PA3635U-1BRM PA3636U-1BRL PA3638U-1BAP PA3728U-1BRS

JIGU Лаптоп со Батерија За Toshiba PA3634U-1BAS PA3634U-1BRS PA3635U-1BAM PA3635U-1BRM PA3636U-1BRL PA3638U-1BAP PA3728U-1BRS

DEN 1293.12
 

Това е достапна
Износ


Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да не контактирате директно или оставете порака до нас во секое време!
Ова е Замена на Батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Батерија Тип : Батерија Li-ion Батерија Пакет
Батеријата volt и capatity : 11.1 V-8800m Ah/98 WH
Батеријата клетки : 12 клетки
Батеријата боја : Црна
Инвентар : Во Парк
11.1 V - 8800m Ah /98 WH Производ шоу
Лаптоп Компатибилни Модели : За TOSHIBA PA3634 U-1 BAS PA3636 U-1 BAL PA3728 U-1 BRS PA3634 U-1 BRS PA3636 U-1 BRL PA3818 U-1 BRS PA3635 U-1 BAM PA3638 U-1 BAP PA3819 U-1 BRS PA3635 U-1 BRM PA3728 U-1 BAS PABAS117 PABAS118 PABAS227 PABAS229 PABAS178 PABAS228 PABAS230
Лаптоп Дел броеви : За TOSHIBA за Dynabook CX/45 Серија за Portege M803 за Сателитска M325 за Dynabook CX/45 F за Portege M805 за Сателитска M326 за Dynabook CX/45 G за Portege M806 за Сателитска M327 за Dynabook CX/45 H за Portege M807 за Сателитска M328 за Dynabook CX/45 J за Portege M808 за Сателитска M332 за Dynabook CX/45 KWH за Portege M810 за Сателитска M336 за Dynabook CX/47 Серија за Portege M820 за Сателитска M338 за Dynabook CX/47 F за Portege M821 за Сателитска M339 за Dynabook CX/47 G за Portege M822 за Сателитска Про M300 Серија за Dynabook CX/47 H за Portege M823 за Сателитска Про U400 Серија за Dynabook CX/47 J за Portege M825 за Сателитска U400 Серија за Dynabook CX/47 KWH за Portege M900 за Сателитска U405 Серија за Dynabook CX/47 LWH за Сателитска L310 за Сателитска U405 D Серија за Dynabook CX/48 Серија за Сателитска L311 за Dynabook СВ M52 220 C/3 W за Dynabook CX/48 F за Сателитска L312 за Dynabook СВ M52 253 E/3 W за Dynabook CX/48 G за Сателитска L315 за Dynabook T351 Серија за Dynabook CX/48 H за Сателитска L317 за Dynabook T351/46 CB за Dynabook EX/46 Серија за Сателитска L322 за Dynabook T351/46 CR за Dynabook EX/46 MBL за Сателитска L323 за Dynabook T351/46 CW за Dynabook EX/46 MWH за Сателитска M300 Серија за Dynabook T351/57 CB за Dynabook EX/48 MWHMA за Сателитска M301 за Dynabook T351/57 CR за Dynabook EX/56 Серија за Сателитска M302 за Dynabook T351/57 CW за Dynabook EX/56 MBL за Сателитска M305 Серија за Equium U400 Серија за Dynabook EX/56 MRD за Сателитска M306 за Portege M800 за Dynabook EX/56 MWH за Сателитска M307 за Portege M801 за Dynabook EX/66 Серија за Сателитска M308 за Portege M802 за Dynabook EX/66 MBL за Сателитска M310 за Dynabook Qosmio T551/T4 EB за Dynabook EX/66 MRD за Сателитска M311 за Dynabook Qosmio T551/T4 EW за Dynabook EX/66 MWH за Сателитска M320 за Сателитска M321 за Dynabook Qosmio T551 Серија за Dynabook Qosmio T551/T4 E за Сателитска M323

Повеќе информации

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
PA3634U
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
12 клетки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Најдобрите понуди во категоријата