Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лаптоп Застане 6 Опрема Прилагодливи Компјутер Brackt Подолу 17 инчен Лаптоп Таблета Телефон Носителот Против пролизгување Преносни Свитлива Lapdesk

Лаптоп Застане 6 Опрема Прилагодливи Компјутер Brackt Подолу 17 инчен Лаптоп Таблета Телефон Носителот Против пролизгување Преносни Свитлива Lapdesk

DEN 1536.00
DEN 1651.20
 

Това е достапна
Износ


Лаптоп Застане 6 Опрема Прилагодливи Компјутер Brackt Подолу 17 инчен Лаптоп Таблета Телефон Носителот Против пролизгување Преносни Свитлива Lapdesk
-ОД COLOHAS
Спецификација
Големина : 308*271*24mm
Боја : blac к/бела
Материјал : ABS + силикони
Погоден за помалку од 17 инчен лаптоп /таблет / телефон
Тип : Стил A-Не ротари основната функција, Стил Б-Ротари основната функција
Силиконски против пролизгување дизајн
Шест брзини прилагодливи поставување позиција,заштита на вашиот врат
Количка за преносни стојат, погодно за работа travel
Шупливи дизајн, за ладење
мултифункционален дизајн со телефонот носителот
Пакет
1*мирување

Повеќе информации

Бренд Име:
Colohas
Број На Модел На:
ZZ-9
Материјал:
Пластични
Ширина:
30.8cm
Должина:
27.1cm
Пакет:
Yes
Тип:
Lapdesks
Тип:
Lapdesks
боја:
Црна
Големина:
308*271*24mm
Материјал:
ABS+силикони
акција:
за подолу 17-инчен Лаптоп Таблета
Агол:
6 брзини
функција 1:
Против Пролизгување Дизајн
Карактеристика 2:
мултифункционален дизајн со телефонот носителот
функција 3:
Шупливи дизајн, за ладење
карактеристика 4:
Количка за преносни стојат, погодно за работа travel

Најдобрите понуди во категоријата