10 боја факултативна на база на вода на еколошки не-токсични Жените лак 12ml L03

10 боја факултативна на база на вода на еколошки не-токсични Жените лак 12ml L03

DEN 83.00
DEN 109.44
 

Това е достапна
Износ

10 боја факултативна на база на вода на еколошки не-токсични Жените лак 12ml Спецификација : Капацитет : 12ml/Шише Количина : 1pcs Боја : 10 Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Не исчезнат, без пукање! 3. Професионален квалитет на лак состојки кои даваат сјајни и долготрајни помине бои. 4. Ќе ви овозможи да се создаде убава нокти дизајн во кратко време. 5. Добро бои за сите прилики. Пакет Содржина : 1 x лак

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лак
Состојка:
safe
НЕТО-WT.:
12ml
Бренд Име:
MAANGE
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
Лак

Најдобрите понуди во категоријата