KADS Нови 1pcs Два во еден Ласерски Помине Печат полски +1pcs помине печат плоча поставена лак за печат помине уметност

KADS Нови 1pcs Два во еден Ласерски Помине Печат полски +1pcs помине печат плоча поставена лак за печат помине уметност

DEN 418.00
DEN 759.84
 

Това е достапна
Износ


KADS новиот лак користат увезени еколошки материјали, не содржат формалдехид, toluolavi-метал и други штетни материи, содржи авокадо суштината на подобра заштита за вашите нокти.за функционална тоа се скрши преку карактеристиките на традиционалниот лак, не само што може да се користи одделно има висок сјај и целосност, и може да се користи како печат полски, има одличен трансфер ефект. Kads лак нема да има ситуација како сува и тешки за да се daub.

Карактеристики :
100% Сосема Нов
Капацитет : 9.5 ml
Боја : 1pcs Ласерски помине печат полски + 1pcs помине печат плоча
Шише : Стаклено шише
Специјален лак за нокти уметноста на печатење и печатарски бои машина
Супериорен Квалитет и сосема нови производи,
Едноставен за употреба : се Тресат или промешајте добро пред употреба.
Атрактивна Боја / Полски Специјализираат За Нокти Печат

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лак
Број На Модел На:
GDT029-1
Состојка:
Полски
Количина:
1pc
Бренд Име:
KADS
НЕТО-WT.:
9.5 ml
Производ Единица:
компјутери
Опис На Производот:
ве молиме љубезно ве молиме да изберете дизајн број(s) кога цел
Име на производ:
печат лак&помине уметност полски
Тип:
Ноктите Се Печати Полски
Употреба:
За Помине Уметност Печат се Печати или лак
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Лак:
ноктите stencils за лак
ноктите алатка:
лак за сузбивање на ноктите
НЕТО-WT.:
9.5 ml
лак печат:
лак бренд

Најдобрите понуди во категоријата