Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4pcs 95mm плоштадот Мрзливи Сузан Имајќи Carbinet Табела ТВ Палубата Плочата Хотел Биро Мебел Дома Ротари Стол Заградата Вртливата Плоча

4pcs 95mm плоштадот Мрзливи Сузан Имајќи Carbinet Табела ТВ Палубата Плочата Хотел Биро Мебел Дома Ротари Стол Заградата Вртливата Плоча

DEN 172.80
 

Това е достапна
Износ


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /4pcs
$1.35 /peice
$2.7 /peice
$2.96 /4pcs
$1.45 /4pcs
$3.69 /4pcs
$6.36 /2pcs
wy-приклучок-крај
4pcs LS95 Плоштадот 95mm 25kg Капацитет
Мрзливи Сузан Трпезариска Маса
ТВ Палубата Плочата Хотел Биро Мебел Дома Ротари Имајќи ја Вртливата Плоча
Материјал : Блага јаглероден челик
Завршувањето на : цинк поцинкуван, насликани
Големина : 95mm x 95mm х 8мм
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други популарни предмети поврзани со :

Повеќе информации

Број на Компјутери:
4pcs
Материјал:
обложено
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Број На Модел На:
LS95
Материјал:
Јаглероден Челик
По завршувањето:
Цинк бело позлата,Сива Насликани
Големина:
95mm, 4 inch, 8mm height
Предлагам вчитување капацитет:
25 КГ
Функција:
целосна топки аранжман, 1mm thicnkess лист
Примена:
Dinning маса маса,хотелот ТВ дек

Најдобрите понуди во категоријата