Бакар триаголен вентил хексагонална вентил керамички вентил топла и ладна славини, кујна, тоалет бојлер универзална агол вентил

Бакар триаголен вентил хексагонална вентил керамички вентил топла и ладна славини, кујна, тоалет бојлер универзална агол вентил

DEN 224.16
 

Това е достапна
Износ


ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,
pls остави порака или да додадете некоја забелешка која ви се допаѓа
имаше подобро испрати пик на продавачот, ако не знаете како да се напише
кој ви треба ,благодарение толку многу !
ако сте трговија на големо купувачот , можете да cantact нашите trademanage ,
ние сме ok ви даде трговија на големо цена и да се обезбеди пад на превозот ,ви благодариме

Повеќе информации

Бренд Име:
Vidric
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Тапа Spouts
Број На Модел На:
1.15
Тип:
Кујна Тапа Додатоци

Најдобрите понуди во категоријата