Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ДВОРОТ Пластични Кујна Едукативни Играчки Шопинг Кошничка Деца Симулација Играчка Супермаркет Количка за Подарок

ДВОРОТ Пластични Кујна Едукативни Играчки Шопинг Кошничка Деца Симулација Играчка Супермаркет Количка за Подарок

DEN 744.00
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ДВОРОТ Пластични Кујна Едукативни Играчки Шопинг Кошничка Деца Симулација Играчка Супермаркет Количка за Подарок
1, Ако не доби пакет по еден месец, ве молиме проверете следење на информации првиот и контактирајте со нас за овие прашања, ако пакет е изгубен во испраќањето, ние ќе ја повторно или да се вратат парите назад.
2, Ако се здоби со скршен пакет, ве молиме контактирајте со нас и го испрати на слика, ние ќе проблем реконструкција или повторно да ја прати, ве молиме да не се отвори спор пред нас контакт.
3, Ако не и се допаѓа она што го наредил, ние прифаќаме да се врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот. Но мора да се плати за враќање превозот цена.
Ако било какви прашања на производи и по-продажба на услуги, или имате поплаки, ве молиме контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации и спор, ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас.
1, Нарачки под $100 ние ќе го избере Кина Пост Воздух Mail, Нарачки над $100 Обично ние ќе го избере DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от, Aramex овој четири превозот метод, понекогаш, еден превозот метод ќе се губеа, така ќе се менува и други превозот метод.
2, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Русија клиент треба полно име, ви благодариме.
3, Ако тоа не може да бродови на вашата земја, или превозот цена е многу висока, ве молиме контактирајте со нас за превозот проблеми.
1, Откако ќе прими пакет ве молиме љубезно кажете ни што мислиш за нашите услуги, и ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации, тоа ќе ни помогне многу на нашиот бизнис.
2, Ако не сте задоволни или имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да се испрати порака или е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. Вашиот задоволителен е и наш успех.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да одлучи да даде негативни повратни информации!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бренд Име:
двор
Тип:
Кујна Играчки Сет
Класификација:
Кујна
Број На Модел На:
KCT03
Материјал:
ABS кујна играчки
дизајн:
игра кујна
Име:
бебе кујна играчки
Модел:
намалување на зеленчук играчка
S:
26*13*29.5 cm деца играчки
Примена:
Претендираат игра за деца
Стил:
играчки кујна за деца
Карактеристики:
Мини храна
Бои:
Шарени пластични храна играчка
Класификација:
куклена куќа кујна

Најдобрите понуди во категоријата