година нови HDPE Мраз вода единствен лик двојно се соочи со бран тип на мраз кутија кулер торба голем капацитет 800ml 600ml Абсорбента полимер смола

година нови HDPE Мраз вода единствен лик двојно се соочи со бран тип на мраз кутија кулер торба голем капацитет 800ml 600ml Абсорбента полимер смола

DEN 288.00
DEN 565.44
 

Това е достапна
Износ


започнете
крајот

Повеќе информации

Материјал:
PE
Употреба:
Лименки
Тип:
термичка
Број На Модел На:
LCO10002
Бренд Име:
аполон вокер
боја:
Сина
Големина:
21*5*10(21*4.2*10)cm

Најдобрите понуди во категоријата