OUENEIFS Fairyland littlefee луна 1/6 bjd sd кукли модел раѓа девојки и момчиња очи Висок Квалитет играчки шминка продавница смола

OUENEIFS Fairyland littlefee луна 1/6 bjd sd кукли модел раѓа девојки и момчиња очи Висок Квалитет играчки шминка продавница смола

DEN 2246.00
DEN 3120.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
бела кожа, розова кожата, тен на кожата
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел
Mfg Серија Број:
Ѕвезда На Производот
Материјал:
Смола
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
littlefee
Возраст Опсег:
> 8 години
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Интерактивни Кукли
Форма:
1/6
Предупредување:
не
Димензии:
26cm
Батеријата:
не
Бренд Име:
oueneifs
Тип:
bjd кукла

Најдобрите понуди во категоријата