Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
27cm Hatsune Miku Vocaloid Megurine Лука Мека Полнети Кадифен Играчки Кукла За Девојка

27cm Hatsune Miku Vocaloid Megurine Лука Мека Полнети Кадифен Играчки Кукла За Девојка

DEN 432.00
DEN 454.08
 

Това е достапна
Износ

Hatsune Miku Vocaloid Megurine Мека Кадифен Играчки Кукла Големина : 27cm Пакет : opp-торба.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Образовни,DIY Играчка,Модел,Полнети & Кадифен
Форма:
1/3
Димензии:
27CM
Батеријата:
Никој
Број На Модел На:
zyc07061501
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
Никој
Материјал:
Кадифен
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
TTLANG

Најдобрите понуди во категоријата