Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
година нови играчки за девојчиња кукла облека за барби кукла Вечер Партија Gown кукла Облека, Облека За Барби Кукла Подарок

година нови играчки за девојчиња кукла облека за барби кукла Вечер Партија Gown кукла Облека, Облека За Барби Кукла Подарок

DEN 71.00
DEN 76.80
 

Това е достапна
Износ


Внимание : фустанот не е оригинална barbiee облека, квалитет, изработка, сечење не се толку добри како вистински една, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да го купат,ви благодариме!
Пакет : Едно Парче Мода Кукла Облека За Барби Кукла
(Не вклучувајќи Кукла и други додатоци)
Спецификација : Количина : Еден комплет облека во Боја : ист како на сликата покажува Пакет : Opp вреќа
Белешки : Обични Мали Пакет Плус , превозот цената е ниска, не постои начин да ги пратите на статусот,но можете да ги пратите на превозот историја. Регистрирани логистика , со цел да ви донесе подобар шопинг искуство, се надевам дека ќе може да избере registerd логистика, тоа е поефикасен и побезбеден, trackable. Кога нарачки повеќе од $ 7, ние ќе брод преку препорачана логистика испорака метод (trackable) .
За Повеќе Фустан, Ве Молиме Кликнете
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Глобална веледрогеријата од Кина.
Наша цел е да ги задоволи клиентите.
Ние веруваме дека задоволството на клиентите е најдобро политика, сè она што ние го правиме е да ги победи вашиот доверба!
ние ќе бидеме посилни чекор по чекор и секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги за вас.
Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница. Ви благодариме!
Обично Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,
Тоа трае околу 10-30days. (САД ,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).друга земја 15-60 дена.
За време на празникот сезони, превозот можеби малку задоцнето.
Ние обично брод наредби во рамките на 3working дена по примање на исплатата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
За било какви прашања и потреби, ве молиме слободно контактирајте со нас.
ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми за да се обезбеди успешна трансакција.
Ако сте задоволни,на нашите Детални Продавачот Оценка ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратни информации .
ви благодариме за вашата поддршка.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, можете да ги пратите на статус на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Повеќе информации

боја:
не се вклучуваат кукла
Бренд Име:
DoubleWood
Материјал:
Платно
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
Нови
Пол:
Девојки
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Грб
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Најдобрите понуди во категоријата