20PCS/МНОГУ Големо Висок Квалитет Кукла Око Трепките Лажни Синтетички Трепки За Кукли BJD DIY

20PCS/МНОГУ Големо Висок Квалитет Кукла Око Трепките Лажни Синтетички Трепки За Кукли BJD DIY

DEN 393.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


20 PCS/МНОГУ Големо Висок Квалитет Кукла Око Трепките Лажни Синтетички Трепки За Кукли BJD DIY
Големина на : 1*20 CM
20 PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот
Бои во парк сега(црна/кафеава)
Ве молиме изберете боја у сакате
Производот се покаже :
Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни експрес испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја . 2.Пратката ќе биде пренесена во Кина пост воздухот во 5-7 дена по плаќање 3.Кина poct воздух треба 15-50days испорака зависи од земјата и локалниот обичај бистрина Можете исто така да се земе refrence како што следи : Повратна информација : 1.Вашиот feedbacl е многу важно јо нас .ве молиме да потрае неколку sendond да ни остави добар фидбек 2.Ако anyquestion за квалитетот или serveice ,ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации 3.Се надевам дека ќе има добар шопинг тука Пс : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 оценки, како и повратни информации

Повеќе информации

боја:
Црна Боја, Кафеава Боја, Мешана Боја
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Eyelash
Предупредување:
No
Пол:
Девојки
Бренд Име:
YOQILO
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
1cm
Број На Модел На:
трепките за кукли
Тип:
Додатоци
Материјал:
Синтетички
Форма:
1/6
Производот:
трепките за кукли
Стил:
Кукла Око Удари Со Камшик
дизајн:
Кукла Додатоци Трепките
Feture:
Кукла Трепките BJD
Име:
трепките за кукли

Најдобрите понуди во категоријата