Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња кукла поддржува прикажување на кен,се Залагаме за Чудовиште inc Кукла Додатоци Бесплатен превозот,кукла е застане за барби

2 парчиња кукла поддржува прикажување на кен,се Залагаме за Чудовиште inc Кукла Додатоци Бесплатен превозот,кукла е застане за барби

DEN 159.00
DEN 172.80
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : * 100% нов и висок квалитет * Висок квалитет со најевтиниот цена онлајн! * Големина : 15-22cm * одговара за 24-35cm кукли Количина : 2 pc кукла стои
****Имајте на ум : Не вклучувајќи кукла и други додатоци!
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Глобална веледрогеријата од Кина.
Наша цел е да ги задоволи клиентите.
Ние веруваме дека задоволството на клиентите е најдобро политика, сè она што ние го правиме е да ги победи вашиот доверба!
ние ќе бидеме посилни чекор по чекор и секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги за вас.
Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница. Ви благодариме!
Обично Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,
Тоа трае околу 10-30days. (САД ,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).друга земја 15-60 дена.
За време на празникот сезони, превозот можеби малку задоцнето.
Ние обично брод наредби во рамките на 3working дена по примање на исплатата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
За било какви прашања и потреби, ве молиме слободно контактирајте со нас.
ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми за да се обезбеди успешна трансакција.
Ако сте задоволни,на нашите Детални Продавачот Оценка ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратни информации .
ви благодариме за вашата поддршка.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, можете да ги пратите на статус на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Повеќе информации

боја:
НЕ КУКЛА
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DoubleWood
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Пластични Тип:
ПВЦ
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци

Најдобрите понуди во категоријата