5Pairs/Многу Топла Продажба Пластични Кукли Додатоци Мулти -Модни Стилови Чевли За Кукла Чудовиште

5Pairs/Многу Топла Продажба Пластични Кукли Додатоци Мулти -Модни Стилови Чевли За Кукла Чудовиште

DEN 186.00
DEN 204.00
 

Това е достапна
Износ


Пластични Кукли Додатоци Мода Чевли За Кукла Чудовиште
5 Pairs/многу ,Различните стилови ќе ви бидат пратени по случаен избор,somtimes не се разликува од пик

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
Одговара за кукла чудовиште
Број На Модел На:
чевли за кукли
Бренд Име:
YOQILO
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Пластични Тип:
PS
Предупредување:
No
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
1/6
Производот:
чевли за кукли
Стил:
Чудовиште Кукла Чевли
Тип:
Пластична Кукла Додатоци

Најдобрите понуди во категоријата