5sets=облека панталони или мини здолниште поставите мода облека, Облека одговараат поставите палто за барби кукла фустан за девојка подарок

5sets=облека панталони или мини здолниште поставите мода облека, Облека одговараат поставите палто за барби кукла фустан за девојка подарок

DEN 268.00
DEN 282.24
 

Това е достапна
Износ


Читање пред да нарачате :
1. Овие крпа се вклопат за повеќето барби кукла, но не одговараат на фот големите една биста.
2. 5 групи/пакет, стил на главниот како што е подолу, но понекогаш може да се ажурираат и да не се покаже во подолу слики.
Јас секогаш ќе го избере различни 5 сетови за вас. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации
1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
30cm
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Предупредување:
за деца над 3+
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
No44-1

Најдобрите понуди во категоријата