Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JD178 1/3 SD Кукла перики,Mohair BJD перика 8-9 инчен тркалаат перики Кукла додатоци

JD178 1/3 SD Кукла перики,Mohair BJD перика 8-9 инчен тркалаат перики Кукла додатоци

DEN 1293.60
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот
Точка Бр : JD178
Материјал : Mohair
Големина : 8-9 инчен
Боја : Руса М9,Пепел руса М4,Светло Кафеава M11,Морков М8,слонова коска whtie M10
Име на производ : Бобо Кадрава Mohair перика за Кукли.
Детали : овој тенки и меки русокоса обоени перика е направен од Mohair и вештачки Mohair со
висок квалитет. па Тоа можат да бидат природно создадени како човечка коса.^^ Покрај тоа, Тоа е направено повеќе
и подебели за да се направи се за слабите точки на редовни mohair.
Боја Show :
Новодојдени Белешки 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. 4. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. 3. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. За Превозот 1). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. 2). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. 3). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair EMS, UPS-от, DHL, или Воздух Mail, според фактичката состојба . 4). Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 5). Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. 6). Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. 7). За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме најдобро да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Враќање Забелешки : 1. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. 2. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се Враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 3. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми во пракса. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
8-9
Пол:
Унисекс
Форма:
1/3
Број На Модел На:
JD178
BJD/SD Атрибут:
Перика
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
Кукла перики
Тип:
Додатоци
Материјал:
mohair

Најдобрите понуди во категоријата