Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Година Луксузот Принцеза Пет Кревет За Куче Кревет Мачка Мат Троседот Куче Куќата Куче Гнездо Спиење Перница Кинолошки Нов Бесплатен Превозот

Година Луксузот Принцеза Пет Кревет За Куче Кревет Мачка Мат Троседот Куче Куќата Куче Гнездо Спиење Перница Кинолошки Нов Бесплатен Превозот

DEN 4799.00
DEN 4799.04
 

Това е достапна
Износ


2016 Година Луксузот Принцеза Пет Кревет За Куче Кревет Мачка Мат Троседот Куче Куќата Куче Гнездо Спиење Перница Кинолошки Нов Бесплатен Превозот
Големина на :
М големина : Околу 53*36*33cm
L големина : Околу 62*51*38cm
Материјал : Меки Влакна, памук PP
Напомена :

1.Бидејќи мерка во еден поинаков начин,грешки се во рок од 1-3cm нормалниот опсег.Ви благодариме за вашиот разбере.
2.Постојат 2 стил radom,но тоа не е голема различни,Само 1 стил треба на balck eadge на ушите и опашката,2 стил не сте црна eage.

Повеќе информации

Големина:
M, L
Тип:
Кучиња
Тежина:
2000g
Бренд Име:
CHICMOOD
Функција:
Дише
Шема:
Цврста
Број На Модел На:
Мачка Мат Троседот
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Измијте Стил:
Рака Мие
Материјал:
влакна
оригиналниот:
Кина
Шема:
Цврста
Тип На Објект:
миленичиња куќа
Други:
OEM/ODM
Е Прилагодена:
Yes
боја:
Виолетова, Портокалова
Големина:
M, L
Услуга:
OMD / OED
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух

Најдобрите понуди во категоријата