Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот На Животните Кинолошки Куче, Мачка Миленичиња Куќа Мека Атмосфера Кадифен Куќа Мат Отстранлив Прекрасна Роман Кревет Висок Квалитет 4 Бои

Бесплатен Превозот На Животните Кинолошки Куче, Мачка Миленичиња Куќа Мека Атмосфера Кадифен Куќа Мат Отстранлив Прекрасна Роман Кревет Висок Квалитет 4 Бои

DEN 1063.00
DEN 1329.12
 

Това е достапна
Износ


Тежина : 620g Должина*ширина*Висина 43*39*37cm/16.9*15.4*14.6 инчен ве молиме дозволено 1-2 грешки предизвикани од мерењето
Ако сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со трговијата менаџер, e-mail, и телефон.
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
1. Alipay(Зачувам)
2. Банкарски Трансфер
Ве молиме ни e-mail за да добиете информации
Банкарски Трансфер метод на плаќање ќе бидат потребни за да додадете $25.00 на вашиот вкупната за банкарска трансакција на плаќање
1. Ќе објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail 5-7 работни денови по добивањето на средствата или Очекување
Плаќање избришани.
2. Ќе примите објектот треба да се земе 15-45 работни денови.(Тоа зависи од превозот начин, исто така, треба да се разгледа за Неконтролирани фактори)
3. Ако сакате да примате го објектот побрзо, можете да изберете и други пратката, како што се EMS, Fedex, но EMS, Fedex се скапи од Кина Пост Воздух Mail, и пред да ги нарачате на објектот, треба да се јавите ни прв,
и ние треба да се додаде разликата во цената.
Инаку, ние нема да го испрати предметот до вас. Ви благодарам на совети.
1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот,
но, треба да контактирате со нас во 7days и да се врати во рок од 10 дена од датумот на кој сте го добиле.
2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со shippingtracking број. И вие исто така треба да ни кажете причината за враќање.
3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.
Повратната информација е многу важно за нас, па ако имате примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 Ѕвезди).

Повеќе информации

Големина:
a
Тип:
Кучиња
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
GW0112
Тежина:
0.7 KG
Шема:
Цврста
Материјал:
Кадифен
боја:
Сива,Сина,Чоколадо ,Светло кафеава
Вид:
Куќа За Миленичиња
Сезоната:
Зимски/Есен

Најдобрите понуди во категоријата