Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Куче, Мачка Кревет Симпатична Plaid Расклопна Не се лизга на Дното Со Монтажни Перница Зима и Топло, Меко Куче Куќата Отворено Патување Cama Perro

Куче, Мачка Кревет Симпатична Plaid Расклопна Не се лизга на Дното Со Монтажни Перница Зима и Топло, Меко Куче Куќата Отворено Патување Cama Perro

DEN 777.00
DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Куче, Мачка Кревет Симпатична Plaid Collasiple Не се лизга на Дното Со Монтажни Перница Зима и Топло, Меко Куче Куќата Отворено Патување Cama Perro
Бренд : Елита Домашно Милениче
Тип : Миленичиња Куќа
Материјал : Polyster+Сомот мат
Главната Боја : Црвена и Бела боја
Модел : Plaid
Сезона : Сите сезони достапни
Измијте Начин : Рака Мие
Функција :
1.Шатор Форма-исполнат природата на домашно милениче,нудат повеќе приватен простор милениче.
2.Монтажни И Двоен-страна Перница Внатре-повеќе погодно за чистење,а може да се прилагоди на топлина на домашно милениче според сезоната
3.Сите Seasona на Располагање-повеќе covenient,не треба да се подготват 2 кревет за миленичиња
4.Не се лизга на Дното-нема да се наруши спиењето на домашно милениче,нудат пет пријатна животната средина
5.Количка за Дизајн-погоден за отворено активност или патување,решавање на проблемот дека креветот не е лесно да се носат кога ќе патуваат со вашето домашно милениче
Забелешка : овој шатор ќе биде избледени после миење ,ако ум,не го купат.
Како е прирачник мери,ве молиме оставете 1-2 см грешка,THX
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем или мали трговија на големо!
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1. Сите Се Плати (Зачувам) 2. Банкарски Трансфер
Ве молиме ни e-mail за да добиете информации.
Банкарски трансфер метод на плаќање ќе бидат потребни за да додадете $25.00 на вас вкупно за банкарска трансакција на плаќање.
1. Вашиот објект ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Мол 5 работни денови по добивањето на средствата избришани.
2. Ќе примите објектот треба да се земе 15-45 работни денови. Ако сакате да знаете следење на информации,
добредојдовте да контактирате со нас.
1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот, но ќе треба да контактирате со нас
во рок од 7 дена и се врати во рок од 10 дена од денот сте го добиле.
2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење
број.
3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.
Ако сте примиле објектот и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако имате било какви
проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.

Повеќе информации

Големина:
M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Елита домашно милениче
Шема:
Plaid
Тежина:
0.57-0.74KG
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Број На Модел На:
AWW0007
Измијте Стил:
Рака Мие
Материјал:
Polyster
Функција:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Видови:
Домашно милениче шатор кревет; Cama став cachorro

Најдобрите понуди во категоријата