Нова Мода Памук Куче Облека Симпатична Suspender Мрачно Физиолошки Панталони или Мали и Средни Куче Миленичиња Облека со 4 Бои

Нова Мода Памук Куче Облека Симпатична Suspender Мрачно Физиолошки Панталони или Мали и Средни Куче Миленичиња Облека со 4 Бои

DEN 223.00
DEN 234.24
 

Това е достапна
Износ


производ големина :
Големина
Назад Должина(cm)
Половината должина(cm)
XS
18-22
28-30
S
22-24
30-32
М
24-26
32-35
L
26-30
35-38
XL
30-34
38-43
XXL
34-38
43-46
Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче облека
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 11.24 /парче US $ 11.18 /парче US $ 12.75 /парче US $ 11.42 /парче US $ 10.92 /парче US $ 12.39 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.66 /парче

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
gagyive
Шема:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Кучиња
боја:
сина,црвена роза,длабоко сино,црвено
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL

Најдобрите понуди во категоријата