година нови Кина фабрика raccoon крзно трговија на големо вистинско крзно кожа замервам

година нови Кина фабрика raccoon крзно трговија на големо вистинско крзно кожа замервам

DEN 3744.00
 

Това е достапна
Износ


2016 година нови Кина фабрика raccoon крзно трговија на големо вистинско крзно кожа замервам Опис на Производот
Производи
На Raccoon Крзно Кожа
Крзно Материјал
100% Raccoon Крзно
Боја
Природни
Големина
85*25cm 90*30cm Крзно length4. 5-10cm
MOQ
1 buc секоја боја
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding да ви r побарувачката Користи asfashionable накит,додатоци на чанти,чевли,капи,облека За испорака Мали цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа
ЦЕНА ПОДОЛУ
Врвен квалитет : должина од носот да арсен 85-90cm;крзно должината повеќе од 5cm на голема густина на продажбата $65
Среден квалитет : должина од носот да арсен 85cm;крзно должината 4.5 cm на голема густина на продажбата од $50
Фабрика за квалитет : должина од носот да арсен 80см;крзно должината 4.5 cm на мала густина на продажбата $46 Слика покаже Вистински Raccoon крзно кожа замервам Бренд најновите дизајн мода декорација Плетени Raccoon крзно трим OEM/ODM е достапна Големина и боја може да се прилагоди на вашите барања
Пакување&Испорака
Пакување : индивидуално : 1 парче парче 1 пластични polybag Outerpacking : Со картонска кутија На ccoding на вашиот побарувачката
Превозот :
• П'ty
За 7-15 ден може да се добие Монтажни Крзно Јаки
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, имаме 8 години странски бизнис искуства, фабрика mian производство на различни видови на животинско крзно направени од крзно кожа,крзно плоча,крзно топката, крзнени капути,крзно вест,итн, главниот извоз области во Северна Америка, Јужна Америка, Океанија, Блискиот Исток, Европа, Источна Азија и така натаму .Нашата фабрика ќе се под строга инспекција, Па квалитет е загарантирана.Нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.
Контактирајте ме
кара Ли
whatsapp/skype : +86 15512665961
QQ/wechat : 857944043
Moblie : +86 15512665961

Повеќе информации

боја:
1
Употреба:
Авто Тапацир,Домашен Текстил,Облека
Тежина:
0.3kg
Број На Модел На:
july2
Шема:
Суровини
Материјал:
raccoon
Бренд Име:
ZQALICE
Големина:
75*25cm
Тип:
Замервам

Најдобрите понуди во категоријата