Најдобар Квалитет на Евтини Цена Големи кадрава коса монголски овчо Крзно Кожа плоча

Најдобар Квалитет на Евтини Цена Големи кадрава коса монголски овчо Крзно Кожа плоча

DEN 3264.00
 

Това е достапна
Износ


Најдобар Квалитет и Евтини Цена монголски овчо Крзно Кожа плоча од фабриката
Производи
На монголски овци плоча
Крзно Материјал
100% монголски овчо крзно
Боја
Обоена и Accoding да ви побарувачката.
Големина
55*115cm или изберете достапни
Функција
Анти-Смалуваат, Анти-Навремено
MOQ
Боја имаат Акции : 1-5piece Боја Не парк : 10 компјутери на секоја боја
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding на вашиот побарувачката Користи asfashionable накит,додатоци на чанти,чевли,капи,облека За испорака Мали цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа
Производ Ги Користи
На монголски овци плоча може да се користи во многу области
F или облека,кеси,scarfs,јака,ракави,голема површина употреба,
F или плочи,градник c ket,облека,чевли&кеси,
F или accessaries ,играчки,крзно пом пом,појас&girdle,мала област употреба.. Известувања
1.Пред да се стави ред,ast.Ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ве молиме да забележите табелата големина погоре. За причината за тоа е што се мери од страна на раката,па тоа е грешка за 2cm4cm ве молиме контактирајте со нас да се потврди ако монголски овци плоча имаат резерви или не,
3. Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Контактирајте со нас
мојот whats App : +8618395602972 мојот skype : 18395602972 мојот wechat : 18395602972 мојот email : [email protected]

Повеќе информации

боја:
избелени бела, прилагодено боја, природни бела
Употреба:
Дома Текстил,Облека,Авто Тепих
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
mo3
Тежина:
1kg
Големина:
115*55cm
Материјал:
овци
Тип:
плоча
боја:
сива портокал

Најдобрите понуди во категоријата