Топла продаде евтина Цена кадрава коса вистински обоена розова боја монголски овчо Крзно Кожа плоча / долга коса ќебе

Топла продаде евтина Цена кадрава коса вистински обоена розова боја монголски овчо Крзно Кожа плоча / долга коса ќебе

DEN 3264.00
 

Това е достапна
Износ


Топла продаде евтина Цена кадрава коса вистински обоена розова боја монголски овчо Крзно Кожа плоча / долга коса ќебе
Производи
На монголски овци плоча
Крзно Материјал
100% монголски овчо крзно
Боја
Обоена и Accoding да ви побарувачката.
Големина
55*115cm или изберете достапни
Функција
Анти-Смалуваат, Анти-Навремено
MOQ
Боја имаат Акции : 1-5piece Боја Не парк : 10 компјутери на секоја боја
Примерок
На располагање
RMKS Мали цел & ОЕМ & ODM & Корисничка дизајни се прифатени Пакување Внатрешна Пластична кеса,надворешниот од картон или accoding на вашиот побарувачката Користи asfashionable накит,додатоци на чанти,чевли,капи,облека За испорака Мали цел брод преку EMS, DHL,Fedex, ТНТ И голема цел од Страна на Воздух Ние одговори на вашата порака во рок од 24 часа
Производ Ги Користи
На монголски овци плоча може да се користи во многу области
F или облека,кеси,scarfs,јака,ракави,голема површина употреба,
F или плочи,градник c ket,облека,чевли&кеси,
F или accessaries ,играчки,крзно пом пом,појас&girdle,мал простор во употреба..
Контактирајте со нас мојот whats App : +8618395602972 мојот skype : 18395602972 мојот wechat : 18395602972 мојот email : [email protected]

Повеќе информации

боја:
Темно Розова
Употреба:
Дома Текстил,Облека,Авто Тепих
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
mo3
Големина:
115*55cm
Материјал:
овци
Тип:
плоча
Тежина:
0.3kg

Најдобрите понуди во категоријата