Шангај Исчезнување Ноќ Навлажнувачки Крем Против Брчки За Нега На Кожата Производи

Шангај Исчезнување Ноќ Навлажнувачки Крем Против Брчки За Нега На Кожата Производи

DEN 864.00
 

Това е достапна
Износ


Шангај Исчезнување Ноќ Навлажнувачки Крем Против Брчки За Нега На Кожата Производи
Ефикасност : единствена исхрана, нега на кожата активни состојки, промовирање на кожата на метаболизмот, подобрување на виталноста на кожата клетки и еластичноста на кожата и влага, мека кожа. Chudou speckle ефект, со лицето акни, пигментација, кожата флеки, момче е особено погоден, и може да го намали висока температура, ниска температура, ветер и други суровата средина на кожата повреди, така што на кожата розова бел, нежен и пријатен. Pien Tze Huang, анти-инфламаторни, стерилизирање, активирање на циркулацијата на крвта за да прахосвам крв стаза, отфрлајќи toxin chuba "чуда, луничка анти навремено анти-стареењето, се елиминира појава на акни, се разредува меланин, производи се извезуваат во Јапонија, Хонг Конг, сад, велика Британија, Франција, Германија и со.
Применливи кожа : неутрален, делумно сува, мешовита кожа.
Тежина : 80g
1. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. 2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. 1.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. 2.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц.и. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате. 3.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
1.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID.
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате.

Повеќе информации

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Навлажнувачки
Состојка:
маслото од јојоба,CERESIN, ВОСОК,ЛАНОЛИН,TALC
НЕТО-WT.:
80g
Број На Модел На:
Други

Најдобрите понуди во категоријата