Бесплатен превозот winte Висок квалитет intimates женски Гаќи Не-трага Лесна Мс Во Половината Секси Underwearcomforta Памук Кратко

Бесплатен превозот winte Висок квалитет intimates женски Гаќи Не-трага Лесна Мс Во Половината Секси Underwearcomforta Памук Кратко

DEN 138.00
DEN 229.44
 

Това е достапна
Износ


Бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на нашата големина.
Навестување за изборот на соодветна големина на :
М : половината 65 CM—72 CM hipline : 85 CM95 CM тежина 40 KG55 KG
L : половината 72 CM—78 CM hipline : 95 CM105 CM тежина 50 KG60 K
XL : половината 78 CM—88 CM hipline : 105 CM115 СМ 60 KG тежина70 KG
XXL : половината 88 CM—100 CM hipline : 114 CM122 CM тежина 70 KG80 KG
Плочка мерење , се должи на рачно мерење, не може да постои 1-2cm грешка.
Купувачот Повратни Информации
1.Не поминуваат ноќта
Ноќта е најдобро време да се бактериски раст, голем број на бактерии ќе се направи долна облека чистење станува потешко.
2. Мора да се мијат со рака
Машина за перење е лесно да се предизвика бактерии се шири, а се миеле со рака може да биде од корист за локалните средства за чистење.
3. Wak алкална детергент
Човечката анатомија е слаба киселина средина, па обидете се да се избере слаба алкална. suh како специјален сапун.
4. Посебни средства за чистење садови
Подготви посебен прибор за чистење, не се мијат со палта, чорапи, колку што ossible за да се избегне ширењето на бактериите.
5. Сушени на сонце
УВ светлина е во функција на стерилизација, не живеат до добрината на природата.
6. Заменуваат на секои 3 месеци
Долна облека повеќето бактерии, дури и ако правилно чистење и сушење, бактерии, исто така, не може целосно убиени, експертите советуваат заменуваат на секои 3 месеци.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал Состав:
cotton95%
Бренд Име:
DANNSKARL
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
GYM001
Сексуално Сугестивна:
No
Декорација:
Никој
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Место на Потекло:
Кина
Дизајн карактеристики:
Удобно

Најдобрите понуди во категоријата