FORUDESIGNS Универзумот Простор Галакси Ѕвезда Козметички Случаи за Девојки и Момчиња Молив Кеси Децата Училишни Материјали Деца Студентите Пенкало Кутија

FORUDESIGNS Универзумот Простор Галакси Ѕвезда Козметички Случаи за Девојки и Момчиња Молив Кеси Децата Училишни Материјали Деца Студентите Пенкало Кутија

DEN 357.00
DEN 575.52
 

Това е достапна
Износ


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Плаќање
1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2. Ве молиме да ја плати во рок од 5days на цел
За Превозот
1 .Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени
1.Ние обезбедуваме капка превозот услуга,исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2.Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,AU.
3.Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacekt во други земји.обично тоа треба да додадете некои пари ,ве молиме контактирајте со нас .
4.За промет на големо ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена .
Како може да се капи мојот parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.
За Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни counttries.таму може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
11cm
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
K
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Ширина:
4.5cm
Обликот:
Кутија
Објектот Должина:
22
Објектот:
жените шминка торба /деца молив кеси
Шема:
3d галакси простор ѕвезда печатење козметички случаи / молив случај
Употреба:
Козметички шминка торби/молив случај/пен торбичка/молив носителот
боја:
Како се покаже слика
Стил:
жените шминка случај,деца канцелариски материјал,училишни материјали
Тип:
Симпатична животно галакси мачка шема деца девојки молив кеси
Пол:
жените/kids/девојки/момчиња/студент

Најдобрите понуди во категоријата