девојки чевли вистинска кожа мери џејн црна, црвена пинк со цвеќиња деца работите SandQbaby малку девојки shoses студент чевли

девојки чевли вистинска кожа мери џејн црна, црвена пинк со цвеќиња деца работите SandQbaby малку девојки shoses студент чевли

DEN 652.00
DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ


Материјал :
Горниот : кравја кожа
Обвивка : pigskin
Outsole : Tpr(Флексибилни,за да може да биде свиткана лесно)
Мери Џејн ,Лепенка на Затворањето, За Полесно и ИСКЛУЧУВАЊЕ.
Возраст :
Сите leathers се ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ, чевлите се за 0-5years деца.
Големина(САД/ЕВРА/INSOLE/ДОЛЖИНА) :
6/20/12.3 см
7/22/13.3 см
8/24/14.3 см
9/26/15.3 см
10/28/16.3 см
11/30/17.3 см
12/32/18.3 см
Боја :
Покажа во слики
Тежина :
0.3 kg
MOQ :
1pair
Поддржува микс цел. Опис :
Orthopetic и дише табани , многу добро за децата нозе.
Сите рабови се здипли во тоа да се направи уредна и чиста
Други бои се како што е подолу
КОНТАКТ СО НАС НА :
Pls користите Онлајн Разговор или едноставно да ни испратите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Само се чувствуваат слободни да го контактирате со нас треба да имате повеќе прашања.
Уживајте во вашиот онлајн шопинг со нас ! Ви благодариме !
Sand Q бебе со секој чекор од радост!

Повеќе информации

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Девојки
Бренд Име:
SANDQ БЕБЕ
Outsole Материјал:
TPR
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа

Најдобрите понуди во категоријата