Лева Десна Рака Костец Контрола Switch Кочница Држела за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike Мото Додатоци *

Лева Десна Рака Костец Контрола Switch Кочница Држела за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike Мото Додатоци *

DEN 1766.00
DEN 1919.52
 

Това е достапна
Износ


Лева Десна Рака Костец Контрола Switch Кочница Држела за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike Мото Додатоци *
Лева Десна Рака Костец Контрола Switch Кочница Држела за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike Мото Додатоци
спецификација :
1) Состојба : 100% Сосема Нов
2) Предмет : Рака Костец Switch Кочница Држела Комплет
3) Одговара за Јамаха PW80 ФОТОНАПОНСКИ 80
4) Боја : Како на Сликата Шоу
5) Тежина : 0.5 КГ
6) Пакетот Вклучува : 1pc * Преклопник(користење со Десна Рака) ;
1pc * Десната Страна Кочница Лост ;
1pc * Левата Рака Кочница Лост;
2 парчиња * Рака Костец
7) Количеството : 5 Pcs/Set
8) Забелешка : Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!!!
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Повеќе информации

Име На Модел:
TSX-ME010
Бренд Име:
FLYPIG
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Тип На Објект:
Костец
боја:
како во слика
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
квалитет:
ААА и тест, еден по еден
Количина:
1 Сет * Префрлувајте Се Држела За Рака Костец
Состојба:
Нови

Најдобрите понуди во категоријата