Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZJMZYM LYR-529 Мулти-функција Косилка за Трева Домаќинство Трева Тример со Висок Квалитет Преносни Електрична Косилка за Трева 220v 500W 9300 / мин

ZJMZYM LYR-529 Мулти-функција Косилка за Трева Домаќинство Трева Тример со Висок Квалитет Преносни Електрична Косилка за Трева 220v 500W 9300 / мин

DEN 3329.00
DEN 3504.00
 

Това е достапна
Износ


ZJMZYM LYR-529 Мулти-функција Косилка за Трева Домаќинство Трева Тример Висок Квалитет
Преносни Електрични Косилка за Трева 220v 500 W 9300 / мин
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : LYR-529 електрична косилка за трева
Напон : 220 v
Моќност : 500 W
Брзина : 9300 / мин
Големината на телото : 118 * 32cm
Сечење дијаметар : 290mm
Континуирана употреба на време : 1 час
Пакување големина : 82 * 20 * 26cm
Тежина : 3.2 КИЛОГРАМИ
со 20 метри кабел

Повеќе информации

боја:
со 20 метри кабел
Бренд Име:
ZJMZYM
Моќност Тип:
Електрична енергија
Функција:
Телескопски Рачка
сертификација:
CE
Тип:
Професионални Mowers
Напред Брзина:
9300 / мин
Сечење Ширина:
290mm
Број На Модел На:
LYR-529
Број На Производ:
FC1265
Име:
LYR-529 електрична косилка за трева
Напон:
220v
моќност:
500W
Брзина:
9300 / мин
Големината На Телото:
118 * 32cm
Дијаметар на сечење:
290mm
Континуирана употреба на времето:
1 час
Пакување големина:
82 * 20 * 26cm
Тежина:
3.2KG

Најдобрите понуди во категоријата