50pcs Сребрен Тон Snap Коса Клипови Занает Лак Headwear Декорација DIY 4/5/6cm -B118

50pcs Сребрен Тон Snap Коса Клипови Занает Лак Headwear Декорација DIY 4/5/6cm -B118

DEN 85.00
DEN 100.32
 

Това е достапна
Износ


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Беспомошна и издржливи; таписерии изработка Лесно да се носат Голема лакови за коса или други коса додатоци Материјал : Метал Факултативна Димензии : 4cm/1.57" 5cm/1.97" 6cm/2.36"(приближно) Боја : Сребро Количина : 1set/50pcs Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1set(50pcs) x Коса Клипови(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Повеќе информации

боја:
4cm, 5cm, 6cm
Тип На Објект:
косата клип
Број На Модел На:
косата клипови
Материјал:
Метал
Количина:
1Set/50Pcs
Големина:
Optional Sizes
Бренд Име:
Kemei

Најдобрите понуди во категоријата