JETTING Еластична Главата Синџир Tiaras Невеста, Свадба Главата Jewelries Жените Мода Цвет Tassel пластични Главата Накит

JETTING Еластична Главата Синџир Tiaras Невеста, Свадба Главата Jewelries Жените Мода Цвет Tassel пластични Главата Накит

DEN 110.00
DEN 136.32
 

Това е достапна
Износ

P. S. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
Жените Мода Цвет Tassel Главата Накит Домот Кристал Еластична Главата Синџир Tiaras Невеста, Свадба Главата Накит
Опис :
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски, Кристал,Имитација Бисер
Боја : Златна
Периметар : App 52cm/ 20.47"
Пакетот вклучува : 1 компјутер Headband
Answer : ___________________________ Note : ( ви Благодариме за разбирањето! )
1.Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка.
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција

Повеќе информации

Бренд Име:
JETTING
Материјал:
Кристал
Стил:
Класичен
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
косата синџир
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура

Најдобрите понуди во категоријата