Супер дизајн мода темперамент Природни правец на празен од богати дрво hairpin женски додатоци

Супер дизајн мода темперамент Природни правец на празен од богати дрво hairpin женски додатоци

DEN 37.00
DEN 43.20
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Barrettes
Стил:
Повик/Спортски
Бренд Име:
apy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
070

Најдобрите понуди во категоријата