Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TUANMING Злато Розова Бела Коса, Накит Цвет Жените Headbands рачно изработени Peal Свадба Tiaras Свадба Коса Додатоци Круна Hairwear

TUANMING Злато Розова Бела Коса, Накит Цвет Жените Headbands рачно изработени Peal Свадба Tiaras Свадба Коса Додатоци Круна Hairwear

DEN 163.00
DEN 276.96
 

Това е достапна
Износ


Бренд : TUANMING Предмет Тип : Свадба Headband Материјал : Симулирани Бисер,Rhinestones,Пластика,Цинк Легура Облик : Растенијата Главна Боја : Розова,Бела Должина : 30cm Ширина : 7cm Тежина : 35g Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски,Олово,Никел слободни
Производ Екранот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TUANMING
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
FD175
Материјал:
Имитација бисери,Метал,стакло,текстил цвеќиња
Стил:
Тренди,Мода,Романтични,Симпатична,Гроздобер,Чешка,Етнички,Hyperbole
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear,Headdress,коса, накит,булчински jewelr,свадба накит
кориснички:
кориснички
Големина:
7*30cm
Тежина:
35g
Повод:
Партија,Свадба,Подароци,Украси
боја:
Злато со розови цвеќиња
Обликотшема:
Цвет лисјата на растенијата

Најдобрите понуди во категоријата