Романтични Темперамент Мулти Боја Биг Цвет Нето Предиво Headband Headpins Barrettes Прилично Булчински Свадба Накит, Коса Додатоци

Романтични Темперамент Мулти Боја Биг Цвет Нето Предиво Headband Headpins Barrettes Прилично Булчински Свадба Накит, Коса Додатоци

DEN 110.00
DEN 146.88
 

Това е достапна
Износ


Опис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Материјал : Алуминиум/Бисер/Кристално
Боја : Како на Сликата Големина : 13.6 cm
Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, Шопинг
Пакет се вклучени : 1pcx на коса и накит
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
Производи Покаже
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Плаќање
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на
EMS слободни кој се дојде во рамките на 3-12days;
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2.Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата
објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да
вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. П : Кога ќе можам да се добие мојата објект по направи плаќање?
A : Нормално, ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150, и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
2. П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш, Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
3. П : Што добив е различна од сликата, што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци, и нашата стилови ажурирање неделно, ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
hu
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Тип:
Barrettes
Метали Тип:
Легура
Објектот:
Коса, Накит
Стил:
Домот
дизајн:
Кристал Бисер Цвет
Функција:
шарени
клучен збор :
свадба коса додатоци
жешка:
невестата коса, игли
Нови:
moda
копче:
Bijoux Femme
Повод:
свадба накит

Најдобрите понуди во категоријата