CC Цветни Круни Tiaras Венец Самовила Романтична Гарланд Свадба Коса Додатоци За Свадба Накит рачно изработени Предиво Headdress TS295

CC Цветни Круни Tiaras Венец Самовила Романтична Гарланд Свадба Коса Додатоци За Свадба Накит рачно изработени Предиво Headdress TS295

DEN 611.00
DEN 939.36
 

Това е достапна
Износ


започнете
CC Цветни Круни Tiaras Венец Самовила Романтична Гарланд Свадба Коса Додатоци За Свадба Накит рачно изработени Предиво Headdress TS295
Информација за производот :
1.Свадба коса додатоци за булчински
2.Романтични гарланд венец круна
3.Повод : свадба,ангажман
4.Главниот камен : Предиво
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.
2. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако сакате да declar
како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.
1. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит,ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање
превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Предиво
Обликотшема:
самовила
Бренд Име:
CC&BYX
Број На Модел На:
Цветни Круни
Тип:
Tiaras
боја:
4 бои
Tiaras Круни:
Самовила Круни
свадба коса додатоци:
Коса Додатоци
Ангажирање Додатоци:
партија плажа
свадба коса додатоци:
Венец
цвет круна:
Рачно изработени
materical:
Предиво
Обликот:
Цвеќиња Облик/Венец
дизајн:
Слатка
Стил:
Романтични/Самовила

Најдобрите понуди во категоријата