Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
17 боја fascinator коса додатоци sinamay база со циклуси hairbands домот coctail headwear црква headpiece црвено партија капи,

17 боја fascinator коса додатоци sinamay база со циклуси hairbands домот coctail headwear црква headpiece црвено партија капи,

DEN 1230.00
DEN 1294.56
 

Това е достапна
Износ


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Фантастична боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув повод покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ025 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Повеќе информации

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Пердув
Број На Модел На:
MYQ025
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 20cm
боја:
17 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
Headbands

Најдобрите понуди во категоријата