Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Цветни Булчински Headband Hairband Свадба Партија конска опашка носителот на еластични влакна бенд врски headwear коса додатоци 3pcs FD48

Цветни Булчински Headband Hairband Свадба Партија конска опашка носителот на еластични влакна бенд врски headwear коса додатоци 3pcs FD48

DEN 186.00
DEN 229.92
 

Това е достапна
Износ


Во Австралија/Нов Зеланд : бесплатен превозот со ЕМС ако цел повеќе од 300 USD
Во САД/Канада : бесплатен превозот од DHL/Федекс ако цел повеќе од 350 USD
На велика БРИТАНИЈА/Германија/Италија, итн : бесплатен превозот од DHL/Федекс ако цел повеќе од 400 USD
За повеќето Средината на Исток земји : бесплатен превозот од ARAMEX ако цел повеќе than500 USD
Во Русија/Бразил : бесплатен превозот со ЕМС ако цел повеќе од 500 USD
Ние се фокусираме на жените мода губење на бендот во Евтини цена и висок квалитет .
Ние сме мода hairband headband производител..Од фабриката на Клиентот директно.Зачувате сите трошоци .сите Добивка се даде на Клиентите
нашата цена е цена ,не може да оди пониско
Било какви прашања ве молиме слободно да се поврзете со нас преку ebay порака. Брз одговор онлајн сите 24 часа.
Сите фотографии се направени се вистински производи, бои може да биде малку различен од вистинскиот objests.
Трговијата на мало, трговија на големо, се прилагодите, најголемиот дел наредби се добредојдени !
ако сакате други бои ,можете да контактирате со мене,јас се обидувам моите најдобри satisfid вас ,но ако не се во парк ,јас ќе го испрати за вас по случаен избор на боја
1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,ако вие не сакате ,pls воопшто не се направи цел
2.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,пак, ако не го сакате
pls воопшто не се направи цел
3.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd)
4.Овој член е без мало пакет
5.Ние ги испратите по случаен избор на боја
6.ние само бидете сигурни дека производот е исто ,брендот висат ознака можеби различни ,ако не сакате,pls не го прават цел
7.гаќи една големина значи случаен големина на M L XL
8.Затоплување : pls прочитате пред да направите нарачка
Нашата фабрика се произведува директно =па, тоа е ниска цена.
Нашите facory подобрена те количина многу пати=па затоа е со висок квалитет.
Можете да ја продаде за многу повисока цена, ако сакате да купите од мене,туку во фактот, што ќе се продава да вашите клиенти.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата се clearred.
Да ensur ќе добиете по minumum данок, ние ќе ги прогласи парцела како подарок со ниска вредност.
Ние нудиме превозот преку Кина Пост Воздух Пошта до други земји во светот за слободни.
На nomal дена испорака дена преку Кина Пост Воздух Mail како што следува :
Земјата Nomal превозот дена за САД испорака 10-15 дена. Може да се следи онлајн сите превозот начин АНИ 20-25 дена. Може да се следи онлајн 10 дена подоцна, кога пратката лево кина. ЕУ 15-20 дена. Може да се следи онлајн 10 дена подоцна, кога пратката лево кина. Русија 25-30 дена. Може да се следи онлајн 10 дена подоцна, кога пратката лево кина.
Вашето задоволство е секогаш наша purcuit.
Било каков проблем, ве молиме да се поврзете со нас директно. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било кое прашање.
Било кој од нашите објекти не може да ги задоволи вашето задоволство, целосна наплата е достапна против тоа се испраќаат назад.
Повратни информации
1, 100% задоволство загарантирани!!!!Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи & среќен со договор!
2, Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда, ние ќе го прават истото за вас!
3, Доколку постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно 4, Секој корисник кој остава негативни повратни информации без соодветна причина (малициозен повратни информации) ќе биде блокирана од нашата продавница; тоа не е лесно да ја стартувате некоја онлајн продавница, надеваме дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, многу ви благодарам најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Еластична бенд
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Име:
еластична коса бенд headband
Повод:
дом ,затворен
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
моден коса бенд
квалитет:
добро коса еластична бенд
боја:
различни чорапи
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата