TWDVS Деца Ткаат Јазол Еластичност на Косата бенд Новороденче Памук Коса Додатоци Прстен Headband T09

TWDVS Деца Ткаат Јазол Еластичност на Косата бенд Новороденче Памук Коса Додатоци Прстен Headband T09

DEN 51.00
DEN 79.20
 

Това е достапна
Износ


1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, DHL, UPS-от), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена. 2.Продавницата се занимава : (1) : земи $2 купони, (2) : $1off по $15; $4 исклучување по $59; $7 исклучување по $ 99 .. кликнете тука за повеќе нови предмети : 3.Headband постои одредена возрасна граница, може да се купи според личните желби. Нашата продавница поддржува обичај големини и бои headdress. 4.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи., но, ве молам, разберете ограничувањата на фотографија (постојат некои разлики во боја), да преовладуваат во вид. 5. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор, контактирајте со нас веднаш, така што имаме можност да го реши овој проблем за вас. Многу должен! Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големини). Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 2-5 работни дена. Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продавачот Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Секое Барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
TWDVS
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
T09
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
боја:
зелена,црвена,сина,црна,сива,жолта,виолетова,додека
Пакет:
opp вреќа пакет или картичка пакет
Применливи:
Децата подароци,бебе додатоци,роденден
Бесплатен превозот :
косата еластичен
Новороденче 0-7years:
Бебе Headband
зајакот ушите:
Коса Додатоци
Бебе Девојки Коса Бенд:
Еластична Бендови
прстен:
Цвеќиња
Headband:
Шноли
Венчиња:
Лак

Најдобрите понуди во категоријата