200 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 Огномет Коса Поклон Клип Додатоци

200 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 Огномет Коса Поклон Клип Додатоци

DEN 5500.00
DEN 6470.40
 

Това е достапна
Износ


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери прекрасен Огномет h воздух, лакови. Овие Огномет коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува*
Се изработени од составени од 2/8" и 7/8" grosgrain панделки ( сите краеви се затворени за да се спречи од протриване ) .
Мерка за 3 инчи. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на 1.78 " single prong Алигатор Клип , ве Молиме видете на сликата.
Можете да изберете Огномет лакови од #1 - #177 како се покаже во слики.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. и Клип од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во посебна e-mail.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
алигатор клип

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки

Најдобрите понуди во категоријата