Корејски Слатка Љубов Накит Голем Лак Жените Прстен Јаже Кристал Хривнија Гумени Бендот Подарок Дете Коса Додатоци Девојка Еластична Венчиња

Корејски Слатка Љубов Накит Голем Лак Жените Прстен Јаже Кристал Хривнија Гумени Бендот Подарок Дете Коса Додатоци Девојка Еластична Венчиња

DEN 193.00
DEN 205.44
 

Това е достапна
Износ


100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Еластична Hairband За Девојки Пакет : 1 Pcs во opp вреќа Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Коса Додатоци
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
LYSUMDUOE
Бродови Од:
yiwu
боја:
Црна, Морнарско Сина, Вино Црвено, Розово, Сива
Пакет:
1pcs/многу

Најдобрите понуди во категоријата