Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 Парчиња/Број 4 Бутик Рачно Изработени Чипка Лента За Коса, Лак Со Клип За Девојки Деца Коса Додатоци Headwear

2 Парчиња/Број 4 Бутик Рачно Изработени Чипка Лента За Коса, Лак Со Клип За Девојки Деца Коса Додатоци Headwear

DEN 77.00
DEN 90.24
 

Това е достапна
Износ


Информации за производот
Име На Производ : 2 Buc/Број 4" Бутик Рачно Изработени Чипка Лента За Коса, Лак Со Клип За Девојки Деца Коса Додатоци Headwear
Matorial : Лента
Боја : како на сликата (16 бои)
Големина : 4 инчен=10см
Пакување : 2 парчиња/многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairgrips
Број На Модел На:
HBW-16062003
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Xugar
Пол:
Девојки
Headwear:
Hairgrips
Лак:
Лак за коса
косата клип:
Додатоци
Коса Додатоци:
чипка лак
Лента лак:
слој лак
Лак за коса:
губење на лак со клип
чипка коса, лак:
Коса, лак за бебе
бутик за коса, лак:
4 коса поклон
рачно изработени коса, лак:
коса, лак за деца
бебе коса додатоци:
Деца коса додатоци

Најдобрите понуди во категоријата