Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Убаво fascinator headwear sinamay со пердув, украсена булчински hairclips партија свадба повод headpiece настан коса додатоци

Убаво fascinator headwear sinamay со пердув, украсена булчински hairclips партија свадба повод headpiece настан коса додатоци

DEN 1092.00
DEN 1149.12
 

Това е достапна
Износ


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Прекрасна боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа партија свадба покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ021 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Повеќе информации

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Пердув
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
MYQ021
Стил:
Новина
Големина:
Approx 12cm
боја:
20 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,Cocktai,по Повод Настанот,Трка
Стил:
клипот

Најдобрите понуди во категоријата