Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња/set деца Коса додатоци Везови Овошје Коса Клип за деца Девојки Шноли крпа целосно завиткан Barrette headwear J19

2 парчиња/set деца Коса додатоци Везови Овошје Коса Клип за деца Девојки Шноли крпа целосно завиткан Barrette headwear J19

DEN 86.88
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашиот магазин, ве молиме љубезно се Забележи : . Ако нарачате БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на ПРОИЗВОДИ, тоа е до ние ќе го организира shippment како експрес испорака.(DHL/UPS/ARAMEX/EMS) . Ако цел ОБИЧНИТЕ ПРОИЗВОДИ, тоа е до (производи вкупниот износ), ние ќе се организира БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од E-пакет или Кина пост се регистрирате воздух парцела. - може да се примени во 1-3 недели и може да се следи. . Ако цел Микс на производи (БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРОИЗВОДИ+ОБИЧНИТЕ ПРОИЗВОДИ), тоа е до ние ќе го организира слободен shippment како експрес испорака.(DHL/UPS/ARAMEX/EMS)
1) Материјали : крпа + метал 2) Pakcage вклучуваат 2x коса clip (иста боја) на картичката во OPP вреќа 3) Боја : 3 опции. (Лубеницата / ананас / лимон) 4) Тежина : 25 G/пар 5) Големина : Hairpin : за 3.7 * 1 CM

Повеќе информации

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
j19
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Материјал:
крпа (Rib) + метал

Најдобрите понуди во категоријата