Perfct боја sinamay fascinator headwear 17 бои булчински превези свадба покаже коса додатоци сива millinery коктел шапка MYQ020

Perfct боја sinamay fascinator headwear 17 бои булчински превези свадба покаже коса додатоци сива millinery коктел шапка MYQ020

DEN 1529.00
DEN 1609.92
 

Това е достапна
Износ


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа булчински превези свадба покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ020 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Повеќе информации

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Пердув
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
MYQ020
Стил:
Новина
Големина:
Approx 18cm
боја:
17 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,Cocktai,по Повод Настанот,Трка
Стил:
Косата Чешли

Најдобрите понуди во категоријата