Поевтино Телефон Пластични силна Еластична венчиња За Девојка конска опашка на Носителите на Косата Scrunchies Жени на Коса и Накит Додатоци

Поевтино Телефон Пластични силна Еластична венчиња За Девојка конска опашка на Носителите на Косата Scrunchies Жени на Коса и Накит Додатоци

DEN 73.00
DEN 81.12
 

Това е достапна
Износ

Телефон Пластични Еластична Венчиња За Девојка Конска Опашка На Носителите На Косата Scrunchies Жени На Коса И Накит Додатоци
Т ransparent Телефонска Жица Коса Додатоци Жените Џвакање гума за џвакање Прстен Јаже Обоени Алатки Пластични Јаже Коса Додатоци
1.Материјал : пластични слични телефонска жица линија
3.Големина : Голема големина Бендови,Околу 5см Дијаметар Unstretched
Изгледа Убава и Уникатна : Силна Губење на Контрола и Лесно да се Носат и полетување, без да предизвика било каква Коса Штета.
Коса Додатоци,Еластична Коса Бенд,Раководител Бенд за Коса,Вратоврската,Косата Клип,Деца венчиња за Коса,Ноктот,Коса, Накит,коса bungee бендови.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 0.1-0.2 CM разликува поради прирачник за мерење, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети што се должи на разликата помеѓу различни монитори,ви благодариме за разбирањето!
бојата испрати по случаен избор , 10 компјутери /многу
Пакет : користете воздушното перниче + меур пакет , заштита на производот .
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важно за нас, ние ве покануваме да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодарам многу! 2. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZXXYAXZJZ
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
006
Тип На Објект:
Headwear
боја:
мулти сјајна боја
Големина:
4.5 cm
Пакет:
10pcs една торба
Повод:
пријателство подарок
Накит стил 1:
сјајна лето боја Печатени Жените Дама Девојка Еластична Гума
накит стил:
Носителот Нараквици Коса Додатоци
Накит стил 3:
Бонбони Обоени Хривнија Голема големина
Накит стил 4:
Бонбони Обоени Хривнија Голема големина
квалитет:
Висок квалитет
Место на Orgin:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата