Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs/многу Црвена Зелена Божиќ 3 рачно изработени Цветни, Косата Додаток, Шик Косата Цвет за Headband,

10pcs/многу Црвена Зелена Божиќ 3 рачно изработени Цветни, Косата Додаток, Шик Косата Цвет за Headband,

DEN 288.00
DEN 384.00
 

Това е достапна
Износ


2016 година НОВИ Подарок Висок Квалитет Цвет за Новороденче Headband Коса Додатоци
Специфични Информации :
Материјал : Акрил,Spandex
Големина : 3"
Бои : 1 бои
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, pls се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.Pls дозволете 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.
Pls остави порака abou бојата што сакате, кога проверете инаку, бои ќе бидат испратени по случаен избор. Ви благодариме за вашиот coorperation толку многу.
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Испорака
1).Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2).Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,Кина пост,Хонгконг пост.
3).EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена зависни до дестинацијата,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ експрес испорака обично се 3~5 работни дена зависни до дестинацијата.
4).Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Попуст
Ние нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Политика за наплата
1).Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2).Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци.
3).Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Повратни информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Ве молиме имајте на ум
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 24 часа,но поради времето различни,ве молиме, напишете детали информации или прашања за нашиот e-mail,добра комуникација, ќе се избегне несреќа.
Ние агент за многу од производителите на производот,ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производите,ниска цена,брза испорака и одличен клиенти услуга.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
косата додаток

Најдобрите понуди во категоријата