20pcs Бесплатен превозот 20cm Геометриски Дизајни за Печатење Лента Hairbow Jojobow

20pcs Бесплатен превозот 20cm Геометриски Дизајни за Печатење Лента Hairbow Jojobow

DEN 1961.00
DEN 2064.00
 

Това е достапна
Износ


1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот 20cm Геометриски Дизајни за Печатење Лента Hairbow Jojobow Геометриски Дизајни Jo Jo Siwa коса, лак
Детали :
Лента Тип : Grosgrain Лента
Материјал : Полиестер
Лак големина : 7.5"
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
YV172325

Најдобрите понуди во категоријата