Есен Пролет Девојки Ровот Палта Деца Долго Јакна Двојно Гради Бебе Девојка Outerwear Детска Јакна Блузи TZ114

Есен Пролет Девојки Ровот Палта Деца Долго Јакна Двојно Гради Бебе Девојка Outerwear Детска Јакна Блузи TZ114

DEN 896.00
DEN 1493.28
 

Това е достапна
Износ


Точка Име : Девојки Ровот Палта Деца Долго Јакна Двојно Гради Бебе Девојка Outerwear
Боја : Розова Беж
Големина : ве молиме погледнете го нашиот детален опис на големината на табелата во описот (cm/inch), изберете вистинската големина.ви благодариме
Превозот 3-7 Дена Испраќање * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 3-7 дена.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација. * Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) Плаќање * Ние обично изјавуваат вашата стока ниско на комерцијална фактура или царинската декларација, и што се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V. А Т или други увозни даноци ,но ние не може да гарантира нема даночни давачки што зависи од вашата земја политика. * Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. Повратна информација * Се зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. * Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. * За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас. Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. СЛОБОДНИ : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку Alibaba.com's трговија порака или e-mail Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот. памук грб casaco infantil parkas Girls Надолу Палта Девојка Зима Јака Маскирани Outerwear Грб Деца Надолу Јакни Бебе девојки зима надолу coatoutwear со капа деца грб тенка покаже топло Деца е зима облека памук-поместена јакна Деца Грб

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Копот
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
lagabogy
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
TZ114
Точка име :
Есен Пролет Девојки Ровот Палта Деца Долго Јакна
боја:
Беж РОЗОВА
Погоден Висина:
110-160 cm
погоден:
Училиште Партија Роденден Патување Девојки Ровот Јакна и Палта

Најдобрите понуди во категоријата